Váš prohlížeč nesplňuje současné webové standardy, a tak tato stránka není zobrazena v korektní grafické úpravě.
Ing. Petr Lešák
Nad Špejcharem 574
513 01 Semily
e-mail:petr.lesak@giosm.mikroservis.cz
telefon: 481 622 544
více informací

Výsledek práce studentů ve školním roce 2014-2015


Seznam odkazů na WWW stránky studentů 2.ročníku

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV INÁZEV II
 Bielová Karolína Zombie Stránka nedodána
 Bímová Tereza Amerika Fauna a flora Jižní Ameriky
 Brabencová Natálie Biatlon Světová romantická literatura
 Černý Lukáš Stránka nedodána Jagellonci na českém trůně(Vladislav a Ludvík)
 Danišová Markéta Teletubbies Jagellonci na českém trůně(Vladislav a Ludvík)
 Hásek Pavel Nelze zveřejnit - odporuje pravidlům Politické osobnosti Jižní Ameriky(gen.Pinochet, Che Guevara, Perónovi,...)
 Hašek Arnošt Akvarijní ryby Evoluční úspěšnost hmyzu
 Hnyk Martin Lední hokej Politické osobnosti Jižní Ameriky(gen.Pinochet, Che Guevara, Perónovi,...)
 Honců Alžběta Krteček Fauna a flora Jižní Ameriky
 Chlumová Lucie Výcvik psů Dějiny sociologie 19. století
 Kořínková Kristýna John Green Světová romantická literatura
 Lamačová Eliška Under The Dome Dějiny sociologie 19. století
 Linek Dominik Lukáš a jeho rodina - nelze zveřejnit - odporuje pravidlům Chemické látky v domácnosti
 Maleček Václav Fast fichtls and simsons Úvod do sociologie
 Matalová Tereza Skotsko Preromantismus
 Patočková Zuzana Boty Světová romantická literatura
 Pilařová Adéla Veganství Preromantismus
 Rážová Markéta Můj volný čas Preromantismus
 Samohel Jan Xbox 360 Struktura a vlastnosti kapalin a pevných látek
 Šimůnková Markéta Doris Preromantismus
 Širc Martin 101st Liberecká Světová romantická literatura
 Šťastná Kateřina Odreagování se tancem Úvod do sociologie
 Štyrand Michael 2. světová válka Husitské válečnictví
 Tulak Tomáš Počítačové hry Fauna a flora Jižní Ameriky
 Zelinková Markéta Tenis Preromantismus
 Zuzánek Štěpán Moje zvířátka Jagellonci na českém trůně(Vladislav a Ludvík)






Výsledek práce studentů ve školním roce 2012-2013


Seznam odkazů na WWW stránky studentů sexty

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV INÁZEV II
 Babka Lukáš Hasiči Chuchelna Třicetiletá válka
 Bímon Václav Příroda Zážehové a vznětové motory
 Buchta Petr Karate Český Ráj
 Dědek Martin Zesilovač Rockwell Red Trip 120W Švýcarsko
 Doležal Adam Zážehové a vznětové motory Husitské válečnictví
 Hák Ondřej Zaklínač Zážehové a vznětové motory
 Hynková Petra Výtvarné občasno Nepál
 Klémová Petra Finsko Severní Amerika
 Křížová Julie Umělecká tvorba Stránky nedodány ! Husitské válečnictví Stránky nedodány!
 Kynčlová Kateřina Turistický průvodce Husitské Válečnictví
 Lux Petr Nejznámější filmy sv. kinematografie Zážehové a vznětové motory
 Matějková Barbora
 Medek Jan Baskytara Sterling by MusicMan Ray 35 Zážehové a vznětové motory
 Nosková Martina Vaření Husitské válečnictví
 Plecháčová Lucie Pokojové rostliny Alpy
 Pytlíčková Andrea Jezdectví Thajsko
 Roudnický Jiří Honda XL125V Zážehové a vznětové motory
 Šimek Daniel Dračí doupě Třicetiletá válka
 Štěpánek Jan Florbal Austrálie
 Tran Viet Hung Zaklínač Husitské válečnictví
 Trnka Jiří Bicí souprava Zážehové a vznětové motory
 Vošvrdová Eliška Živočichové ČR Velká Británie
 Zajícová Daniela Tenis Taiwan
 Zeman Jaroslav Krasové jevy Švédsko






Seznam odkazů na WWW stránky studentů sexty(2011/2012)

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV INÁZEV II
 Buriánková Anežka Medvědi Problematika amazonského deštného lesa
 Černá Patricie Něco o golfu Stránka není!!! Problematika amazonského deštného lesa
 Houžvička Lukáš Stránka nedodána ! Nejkrásnější místa Asie
 Kahuda Marek Lidský mozek K. H. Mácha
 Kobr David MANCHESTER UNITED Nejkrásnější místa Asie
 Koublová Vendula Krasové jevy Struktury pevných látek
 Lampa Jiří Bozkovské hasičské týmy Ideální plyn
 Maťátko Filip Moje moto-stránky Božena Němcová
 Maťátko Ondřej Vesmír Nejkrásnější místa Asie
 Rohlíčková Štěpánka Dějepisná olympiáda Renesance
 Runát Štěpán Snowkiting Naši motýli
 Simandlová Kristýna Španělsko K. H. Mácha
 Sisrová Tereza CHELSEA FOOTBALL CLUB Brouci
 Šimůnek Jan SK Slavia Praha Božena Němcová
 Šimůnková Anežka Ideální plyn Reformace
 Štyrandová Markéta Britská kočka Struktury pevných látek
 Vanický Patrik Brouci Nejkrásnější místa Asie
 Velebný Jan Cities in America Přechodné kovy
 Vodseďálek Tomáš GIO šachy Nejkrásnější místa Asie
 Závěrka Vojtěch Golf Club Semily Nejkrásnější místa Asie






Seznam odkazů na druhé WWW stránky studentů 2. ročníku a sexty-skupiny 83I2(2010/2011)

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Fišar Pavel Zemětřesení v Japonsku
 Grofová Marie Odkaz nedodán !
 Hojcsková Jana Savci - šelmy medvědovité
 Hudský Jakub Prvky skupiny chromu
 Chlupáčová Vendula Savci - šelmy kočkovité
 Janatová Denisa Alkalické kovy
 Jarkovská Marie Odkaz nedodán !
 Jiroušová Sabina Zámořské objevy
 Kučerová Ludmila Odkaz dodán po termínu! Savci - šelmy kočkovité
 Lubiková Hana Bankovní systém
 Martincová Šárka Odkaz dodán po termínu! Tvorba Jakuba Arbese
 Máslo Ondřej Zámořské objevy
 Novotný Jiří Zámořské objevy
 Palounek Josef Zámořské objevy
 Pivrnec Petr Zemětřesení v Japonsku
 Posejpalová Michaela Savci - šelmy kočkovité
 Psotová Petra Savci - šelmy psovité
 Randáková Andrea Odkaz nedodán !
 Sabolová Kristýna Teplotní roztažnost látek
 Soukupová Martina Zámořské objevy
 Šída Jakub Válečný konflikt Irák
 Šimůnek Jaroslav Zámořské objevy
 Škodová Kristýna Alkalické kovy
 Škrabálek David Odkaz nedodán !
 Václavek Jakub Odkaz nedodán !
 Valášek Michal Tvorba Jakuba Arbese
 Vopavová Kateřina Savci - šelmy medvědovité
 Zelenková Barbora Savci - šelmy psovité
 Zelinková Kateřina Savci - šelmy medvědovité
 Zikmundová Ivana Savci - šelmy psovité
 Bryscejnová Michaela Tvorba Jakuba Arbese
 Buriánková Kateřina Savci - šelmy psovité
 Daníčková Petra Savci - šelmy medvědovité
 Frolík Tomáš Alkalické kovy
 Hladík Martin Savci - šelmy psovité
 Holata Michal Odkaz dodán po termínu ! Savci - šelmy kočkovité
 Hudský Jakub Zámořské objevy
 Kuršel Sebastian Odkaz nedodán !
 Mládek Lukáš Odkaz dodán po termínu! Zemětřesení v Japonsku
 Otmar Daniel Tvorba Jakuba Arbese
 Prousek Matěj Savci - šelmy kočkovité






Seznam odkazů na první WWW stránky studentů 2. ročníku a sexty-skupiny 83I2

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Fišar Pavel Red hot chili peppers
 Grofová Marie Bylinkářstí
 Hojcsková Jana Delfíni
 Hudský Jakub Dwarf Fortress
 Chlupáčová Vendula Border kolie
 Janatová Denisa Horory
 Jarkovská Marie Odkaz v termínu nedodán !
 Jiroušová Sabina Bernský salašnický pes
 Kučerová Ludmila Shetlanský ovčák
 Lubiková Hana Vypsaná fixa
 Martincová Šárka Odkaz v termínu nedodán !
 Máslo Ondřej Hudební skupina The Clash
 Novotný Jiří Odkaz v termínu nedodán !
 Palounek Josef Odkaz v termínu nedodán !
 Pivrnec Petr NHL
 Posejpalová Michaela ZUMBA
 Psotová Petra Norsko
 Randáková Andrea Odkaz v termínu nedodán !
 Sabolová Kristýna Me Too You
 Soukupová Martina Jon Bon Jovi
 Šída Jakub League of legends
 Šimůnek Jaroslav Olympijské hry
 Škodová Kristýna Divadlení spolek Krakonoš
 Škrabálek David Rancid
 Václavek Jakub Odkaz v termínu nedodán !
 Valášek Michal Odkaz v termínu nedodán !
 Vopavová Kateřina Kočky domácí
 Zelenková Barbora William Shakespeare
 Zelinková Kateřina NIRVANA
 Zikmundová Ivana Heath Ledger
 Bryscejnová Michaela Svijanské pivo
 Buriánková Kateřina serial Simpsonovi
 Daníčková Petra americký seriál Dexter
 Frolík Tomáš How I Met Your Mother
 Hladík Martin Stargate
 Holata Michal KRÁL SÝRŮ
 Hudský Jakub Web pro kytaristy
 Kuršel Sebastian Golf
 Mládek Lukáš Odkaz v termínu nedodán !
 Otmar Daniel Manchester United
 Prousek Matěj Odkaz v termínu nedodán !









Výsledek práce studentů ve školním roce 2009-2010


Seznam odkazů na druhé WWW stránky studentů 2. ročníku

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Bíbová Barbora Renesance Odkaz v termínu nedodán !
 Grofová Milada Číslo Pí
 Gůrová Adéla Množiny Opět není autorkou stránek !
 Holcová Adéla Ryby
 Chlumová Tereza Rovinné útvary
 Janatová Erika Renesance
 Jandová Markéta Renesance
 Ježková Rozárka Kosterní systém člověka
 Juricová Monika Renesance
 Kapras Karel Savci
 Kopal Aleš Odkaz v termínu nedodán !
 Kroupová Monika Fyzika - modelové řešení úloh
 Krupčík Ondřej Renesance
 Ledašilová Klára Vodstvo Evropy
 Máka Matěj Podnebí a vegetace Evropy
 Mikšová Aneta Renesance
 Plíva Jan Rovinné útvary
 Pohořalý Ludvík Ryby
 Polák Jiří Číslo Pí
 Sůvová Michaela Savci
 Šírková Lucie Ryby
 Šmiková Ilona Renesance
 Štefan Václav Přechodné kovy
 Tomášek Martin Číslo Pí
 Tomášková Michaela Pythagorova věta
 Viduna Jan Přechodné prvky
 Zahradník Boleslav Ryby
 Zunová Alžběta Jagellonci Odkaz v termínu nedodán !









Seznam odkazů na první WWW stránky studentů 2. ročníku

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Bíbová Barbora Neodevzdáno v termínu !
 Grofová Milada Arizona(USA)
 Gůrová Adéla Pravidla golfu Neodevzdáno v termínu, není autorkou stránek !
 Holcová Adéla Znamení zvěrokruhu
 Chlumová Tereza Kočky
 Janatová Erika Prázdniny 2009
 Jandová Markéta Xindl X
 Ježková Rozárka Francie
 Juricová Monika Himym (How I met your mother)
 Kapras Karel Muse
 Kopal Aleš Tenis Neodevzdáno v termínu !
 Kroupová Monika Anglický kokršpaněl
 Krupčík Ondřej Neodevzdáno v termínu !
 Ledašilová Klára F1
 Máka Matěj INÉ KAFE
 Mikšová Aneta Pes
 Plíva Jan Motocross
 Pohořalý Ludvík Florbal Neodevzdáno v termínu !
 Polák Jiří SDH Vilémov
 Sůvová Michaela Na stránkách se pracuje(nemoc)
 Šírková Lucie Flóra
 Šmiková Ilona Moravský kras
 Štefan Václav Predátor
 Tomášek Martin Chelsea FC
 Tomášková Michaela Francie
 Viduna Jan Simpsonovi
 Zahradník Boleslav Starcraft
 Zunová Alžběta Lezení









Výsledek práce studentů ve školním roce 2008-2009


WWW stránky studentů 2. ročníku z vybraných témat dle zadání vyučujících

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Baroch Leoš Třicetiletá válka
 Bémová Miloslava Šelmy
 Beneš David Změna skupenství
 Bičíková Barbora Šelmy
 Cerman Lukáš Obojživelníci
 Čermáková Monika Baroko
 Dlouhá Klára Změna skupenství
 Gaizl Petr Baroko
 Hermochová Tereza Šelmy
 Hloušek Lukáš Změna skupenství
 Hlubučková Terezie Ostnokožci
 Horáčková Lenka Ostnokožci
 Horčička Adam Změna skupenství
 Chvalinová Nikol Změna skupenství
 Kos Martin Baroko
 Králíková Petra Habsburkové
 Lobotka Martin Dinosauři
 Maryšková Zuzana Šelmy
 Perglerová Jitka Změna skupenství
 Podzimková Gabriela Anglie - Jindřich VIII. a Alžběta I.doručeno po termínu!
 Pospíšilová Nikola Šelmy
 Radějová Anna Změna skupenství
 Sajdl Zdeněk Ostnokožci
 Sedláková Michaela Baroko
 Stříbrný Adam Třicetiletá válka-doručeno po termínu!
 Svoboda Daniel Změna skupenství
 Šedivý Filip Třicetiletá válka
 Špína Michal Šelmy-doručeno po termínu!
 Vodseďálek Jiří Třicetiletá válka
 Waldmann Vojtěch Baroko






Výsledek práce studentů ve školním roce 2007-2008


WWW stránky studentů 2. ročníku z vybraných témat dle zadání vyučujících

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Doležel Jakub Paryby
 Dvořáková Edita NENÍ autorkou zaslaných stránek!
 Filingerová Nikola Paryby
 Hejlíková Kamila Evropa
 Hejlová Kateřina Paryby
 Kmínek Petr Ryby
 Kneřová Eva Evropa
 Kopalová Libuše Paryby
 Košťák David Evropa
 Kubeš Michal Stránky neodevzdal !
 Malá Markéta Paryby
 Maturová Veronika Evropa
 Mizerová Monika Obojživelníci
 Mrázek Jan Paryby
 Novotková Adéla Paryby
 Pastorková Šárka Paryby
 Patočka Jan Evropa
 Rydvalová Pavla Stránky neodevzdala!
 Skořepová Lenka Paryby
 Strnádková Jana Obojživelníci
 Šádková Zuzana Paryby
 Špidlenová Michaela Obojživelníci
 Šturmová Zuzana Evropa
 Tomášková Petra Evropa
 Trakalová Barbora Obojživelníci
 Valenta Lukáš Evropa
 Vitvarová Zuzana Obojživelníci
 Vodičková Šárka Obojživelníci






WWW stránky studentů sexty z vybraných témat dle zadání vyučujících

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Bažant Lukáš Sport, HC Železný Brod(Pro práci s CSS)
 Beranová Kateřina Travelling
 Cimbál Marek Matematické funkce
 Fejfarová Alena Travelling
 Fejkl Vlastimil Má vlastní četba ve světle literatury Má vlastní četba ve světle literatury
 Hájková Karolína Má vlastní četba ve světle literatury Literatura
 Havlová Petra Christmas
 Holcová Veronika Christmas Christmas
 Jech Tomáš Travelling
 Kahudová Eliška Jsem návštěvník divadelních představení, jsem kulturní člověk Viry
 Károlyi Lukáš Bojujeme proti počítačovým virům a jiné havěti Viry
 Komárek David Dosud nedoručeno! Pro práci s CSS v 2.pol.: Chemická vazba
 Koublová Anežka Obvody a obsahy rovinných útvarů
 Kovácsová Julie Matematické funkce
 Kubíček Tomáš Sport
 Kuršel Jakub Sport
 Laurinová Denisa Travelling
 Lukešová Zdislava Travelling
 Maierová Jana Christmas Britské ostrovy
 Nosková Nikola Matematické funkce
 Ouhrabková Pavla Travelling
 Plucha Jiří Bojujeme proti počítačovým virům a jiné havěti
 Priščáková Kateřina Christmas
 Sládek Josef Travelling Travelling
 Šimůnková Kateřina Matematické funkce
 Šimůnková Zuzana Sport Great Britain
 Tomešová Nikola Travelling Travelling
 Valčišová Kateřina Má vlastní četba ve světle literatury Má vlastní četba
 Zajícová Veronika Travelling Travelling




Prezentace studentů 1.ročníku z vybraných témat dle zadání vyučujících

 PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
 Baroch Leoš Neodevzdal
 Bémová Miloslava Pravěké divadlo
 Beneš David Egyptské pyramidy
 Bičíková Barbora Bakteriální nemoci člověka
 Cerman Lukáš Egyptské pyramidy
 Čermáková Monika Virová onemocnění člověka
 Dlouhá Klára Egyptské pyramidy
 Gaizl Petr Egyptské pyramidy
 Hermochová Tereza Virová onemocnění člověka
 Hloušek Lukáš Pravěké umění
 Hlubučková Terezie Planeta Země jako součást Sluneční soustavy
 Horáčková Lenka Egyptské pyramidy
 Horčička Adam Planeta Země jako součást Sluneční soustavy
 Chvalinová Nikol Egyptské pyramidy
 Kos Martin Buňka - srovnání prokaryota a eukaryota
 Králíková Petra Egyptské pyramidy
 Lobotka Martin Bakteriální nemoci člověka
 Maryšková Zuzana Pravěké umění
 Perglerová Jitka Řecké divadlo
 Podzimková Gabriela Řecké divadlo
 Pospíšilová Nikola Pravěké umění
 Radějová Anna Egyptské pyramidy
 Sajdl Zdeněk Buňka - srovnání živočišná a rostlinná
 Sedláková Michaela Egyptské pyramidy
 Stříbrný Adam Egyptské pyramidy
 Svoboda Daniel Egyptské pyramidy
 Šedivý Filip Bakteriální nemoci člověka
 Špína Michal Planeta Země jako součást Sluneční soustavy
 Vodseďálek Jiří Egyptské pyramidy
 Waldmann Vojtěch Egyptské pyramidy




Soutěž Lumix Fotoakademie

Fotoakademie V pracovně Albrechta z Valdštejna Senátu PČR byl 31. října 2007 slavnostně zahájen již 3. ročník projektu Lumix FotoAkademie, největší vzdělávací akce v oblasti fotografie pro střední a základní školy České republiky.
Projekt představili jeho zakladatelé, RNDr. Jana Hrkalová, ředitelka Gymnázia Oty Pavla, a RNDr. Helena Macenauerová, ředitelka internetového časopisu FotoAparát.cz.
Výstavu vítězných studentských fotografií loňského ročníku uvedl ve Valdštejnském paláci předseda Senátu PČR Přemysl Sobotka. Vedle zástupců škol a studentů se zúčastnili 1.náměstkyně ministryně školství Ing. Eva Bartoňová, náměstkyně primátora hl. města Prahy Ing. Marie Kousalíková, zástupci partnerů a hosté. Celou akci sledoval známý horolezec a fotograf Radek Jaroš a Hugo Pavel, bratr Oty Pavla.
Od 1. listopadu do 31. prosince 2007 mohou všichni žáci druhého stupně ZŠ a studenti SŠ začít vkládat své nejlepší fotografie do soutěže na serveru www.fotoakademie.cz celkem v pěti kategoriích: Přátelé, Kouzlo hor, Zvířata z očí do očí, Kontrasty a Okna, okénka.

Vítězem soutěže jednotlivců se stane registrovaný autor fotografie, která získá nejvyšší počet bodů.
Vítěznou školou se stane ta, kde součet bodů jejích zástupců bude nejvyšší a bude zároveň přihlášena do soutěže do 31.12.2007.

Soutěž probíhá prostřednictvím aplikace na www.fotoakademie.cz.

Soutěží se o hodnotné ceny:
  • 21 fotoaparátů Panasonic
  • 5 tiskáren Epson
  • 5× software od firmy Adobe
  • předplatné časopisu FotoVideo, Koktejl a PC World
  • fotobrašny, fotoalba, knihy aj.
  • poukázky na nákup v Centru FotoŠkoda v Praze


  • Ceny do soutěže věnovali partneři Lumix FotoAkademie - společnosti Panasonic, Adobe, Centrum FotoŠkoda, Eizo, Epson, Fomei a mediální partneři FotoVideo, Koktejl, Český Rozhlas a PC World.
    Kromě soutěže proběhne ve všech krajích ČR 30 fotografických seminářů s praktickou výukou fotografování, úprav a tisku fotografií, které jsou pro školy zdarma. Výběr škol probíhá na základě jejich umístění v předchozím ročníku a účasti v novém.
    Tečkou za každoroční akcí je letní škola fotografie - fotografování studentů v horském prostředí spolu s profesionály a kvalitní fotografickou technikou.
    Jak se všech akcí zúčastnit najdete na www.fotoakademie.cz.

    Každá škola se nyní může do této soutěže přihlásit jednou z variant:

    1. Zašlete na fotoakademie@fotoaparat.cz vyplněný formulář 34kB
    2. Vytiskněte registrační formulář(34kB), vyplňte jej a pošlete na adresu: FotoAparát.cz, Na Čihadle 33, Praha 6, 160 00
    3. Registraci proveďte přímo na internetových stránkách www.fotoakademie.cz

    Fotografie budou hodnoceny dvěma způsoby: prostřednictvím odborné komise a bodováním fotografickou veřejností přímo na internetu.
    Více informací a pravidla soutěže najdete na internetových stránkách: www.fotoakademie.cz, na kterých vlastní soutěž probíhá.

    V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na adrese: fotoakademie@fotoaparat.cz.

    Těšíme se na krásné fotografie Vašich žáků a studentů, rovněž na setkání s Vámi na akcích spojených s Lumix Fotoakademií.
    Přejeme Dobré světlo!





    Prezentace studentů 1.ročníku

     PŘÍJMENÍ A JMÉNONÁZEV
     Baroch Leoš Hans-Joachim Marseille 2,5MB
     Bémová Miloslava Coton de Tulear 1,5MB
     Beneš David Mé záliby a koníčky 870kB
     Bičíková Barbora Gilmore girls 2,2MB
     Cerman Lukáš Kabát 900kB
     Čermáková Monika Francie 10MB
     Dlouhá Klára Indy a Wich 1,7MB
     Gaizl Petr Simpsonovi 1,3MB
     Hermochová Tereza James Blunt 1,6MB
     Hloušek Lukáš Be happy 2,7MB
     Hlubučková Terezie Bones 5,8MB
     Horáčková Lenka Lost 7,5MB
     Horčička Adam Vesmírná technologie 1,5MB
     Chvalinová Nikol Blink 182 1,5MB
     Kos Martin Tenis 460kB
     Králíková Petra Přátelé 1,9MB
     Lobotka Martin Astronomie 1,8MB
     Maryšková Zuzana Simpsonovi 850kB
     Perglerová Jitka Košťálov 1,2MB
     Podzimková Gabriela Golf 940kB
     Pospíšilová Nikola USA 3,9MB
     Radějová Anna Život 615kB
     Sajdl Zdeněk Nightwish 2,6MB
     Sedláková Michaela Happy tree friends 1,9MB
     Stříbrný Adam Underworld 1,9MB
     Svoboda Daniel Daniel Landa 290kB
     Šedivý Filip Rottweiler 1MB
     Špína Michal Sluneční soustava 290kB
     Vodseďálek Jiří Counter-strike 3MB
     Waldmann Vojtěch Rastafariánství 1,7MB




    Prezentace studentů tercie

    HarddiskProcesoryMainboard
    Martin Hladík 4,37MB Petra Daníčková 349kB Zuzana Máslová 420kB
    Lukáš Borovička 438kB Petr Novák 191kB Petra Havrdová 73kB
    Kateřina Buriánková 1MB Tereza Machová 206kB Matyáš Hollmann 1,6MB
    Michal Holata 402kB Adéla Havlíková 319kB Martina Komínková 102kB
    Jakub Jiránek 316kB Daniel Otmar 297kB Iva Šmejcová 244kB
    Adéla Coufalová 89kB Matěj Prousek 297kB M. Bryscejnová 3,5MB
    Šimon Heřman 111kB Tomáš Miksánek 356kB
    Iva Stehlíková 220kB Ondřej Jurdák 638kB
    Sebastian Kuršel 607kB
    Lukáš Mládek 974kB
    Jakub Hudský 310kB
    Petr Müller 970kB
    Jaroslav Nosek 1MB
    Lukáš Matura 440kB



























    Soutěž In4matix 2008

    In4matix 2008 2. ročník soutěže talentů konané pod záštitou Doc. RNDr. Josefa Hynka, MBA, Ph.D., děkana Fakulty informatiky a managementu
    Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové si Vás dovoluje pozvat na 2. ročník soutěže pro střední školy In4matix – soutěž talentů. Soutěž je určena pro všechny typy středních škol a je zaměřena na hledání talentů z oblasti informatiky a managementu.
    Více najdete v propozicích na stránkách Fakulty informatiky a managementu UHK



    Výsledek práce studentů ve školním roce 2006-2007

    Tvorba www stránek - Vyučující Ing. Petr Lešák
    Tabulka(MS Excel 36kB) odkazy na práce studentů 2. ročníku
    Tabulka(MS Excel 40kB) odkazy na práce studentů kvinty
    Copyright © by V.Jína (webdesign) & P. Lešák a L. Hlava (obsah) 2007. Validní XHTML 1.0 & CSS2.
    Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
    StaÄŤí si k jedné z tÄ›chto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 KÄŤ!
    Objednat